Domeyko dla Powodzian Aktualizacja zbiórki
Domeyko DLA POWODZIAN

19 września 2024

Szanowni Państwo,
w obliczu tragedii  jaka ma miejsce na południu Polski nie możemy zostać obojętni. Nasza szkoła włącza się w akcje pomocy Powodzianom.

Na prośbę władz Dzielnicy Bielany ,które koordynują zbiórkę darów, będziemy zbierać w szkole rzeczy, które są najbardziej potrzebne :

środki czystości

suchą żywność

karmę dla zwierząt

Prosimy o przekazywanie produktów nowych, zapakowanych i zdatnych do spożycia. Inne rzeczy nie będą przyjmowane, nie  chcemy utrudniać pracy punktów zbiórki.

Chcemy również  zorganizować akcję ‘Szkoła – Szkole” -  Społeczność Domeykowska dla poszkodowanej  Szkoły Podstawowej  nr 1 w Nysie. Na apel dyrekcji tej  szkoły ogłaszamy składkę pieniężną  na pomoc w odremontowaniu i zakup potrzebnych rzeczy.

Zbiórka darów i pieniędzy będzie prowadzona do wtorku 24 września włącznie.

Dary rzeczowe będzie zbierała grupa wolontariatu. Można je dostarczać do gabinetu pedagoga szkolnego.

Zbiórka pieniężna będzie prowadzona  do puszek przez Samorząd szkolny oraz można wpłacać na konto naszej Rady Rodziców z dopiskiem „Dla Powodzian”. Zebraną kwotę przekażemy na konto SP nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie.

Zapraszamy całą Społeczność Domeykowską  do wzięcia udziału w akcji pomocy.