zbiórka dla dzieci z ukrainy
Pomoc dla dzieci z Ukrainy!

28 lutego 2022

W obliczu wojny w Ukrainie Społeczność Domeykowska pragnie włączyć się w akcję pomocy. Mamy konkretnego adresata - jest to grupa 15 osób z domu dziecka w Ukrainie, która została przewieziona w niedzielę 27 lutego z granicy do Milanówka. Zostaliśmy poproszeni o udzielenie pomocy finansowej na zaopatrzenie dzieci w niezbędne środki do życia.

Będziemy zbierać pieniądze w szkole (gotówka). Można również dokonać przelewu na konto Rady Rodziców naszej szkoły. W czwartek chcemy przelać pieniądze na wskazane przez organizatorów konto.

Pieniądze na konto Rady Rodziców:

PKO BP 98 1020 1026 0000 1102 0015 7131

z dopiskiem: dla dzieci z domu dziecka UKRAINA

Zobacz więcej

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content