KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W DOMEYCE

7 grudnia(wtorek) - cały dzień - parter (P12)

Już we wtorek w naszej szkole odbędzie się świąteczny kiermasz charytatywny. Uczniowie przygotują pyszne wypieki i ozdoby świąteczne, które będzie można kupić na parterze szkoły przez cały dzień za symboliczną kwotę. Zebrane pieniądze przeznaczymy na dzieci z domu dziecka.

Tego samego dnia uczniowie założą „czapki świętego Mikołaja” i świąteczne swetry. Samorząd szkolny będzie chodził po klasach i liczył osoby przebrane.

Plakat Kiermasz Świąteczny 2021

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content