Zbiórka dla Mikołaja
Zbiórka charytatywna dla Mikołaja ‼️

4 października 2022

Nie wiemy, ile czasu nam zostało – tydzień, miesiąc? A może dzień? Mikołaj musi jak najszybciej otrzymać horrendalnie drogi lek, by zatrzymać rozwój guzów w rdzeniu kręgowym! Jeśli nie zdążymy, grozi mu całkowity paraliż! Bardzo prosimy o pomoc, o nadzieję…

Dwa lata temu u mojego męża oraz naszych dwóch synów zdiagnozowano chorobę – zespół von Hippel-Lindau. To genetyczna choroba, która sprawia, że na organach tworzą się guzy nowotworowe! Wyrok, o którym dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkiem…
~Monika, mama Mikołaja Zbaraskiego

Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie WESPRZYJMY walkę Mikołaja!!

Aby wesprzeć Mikołaja prosimy o wpłaty na konto SIEPOMAGA

Dokładając nawet najmniejszą cegiełkę POMAGAMY Mikołajowi!

Dziękujemy Państwu serdecznie za każdą wpłatę
~ Samorząd Uczniowski "DomeykoFuture" w imieniu inicjatora zbiórki Tomka Smolenia

Źródło i więcej informacji na temat Mikołaja Zbaraskiego: