Projekt „Na Granicy Człowieczeństwa”

29 marca 2022

Projekt „Na granicy człowieczeństwa” ma na celu niesienie pomocy ludziom uciekającym przed wojną na Ukrainie. Niektórzy z nich znaleźli schronienie w punkcie noclegowym na ul. Staffa 3/5 w Warszawie. Potrzebują jedzenia, picia, ubrań i środków higienicznych. Chcemy zebrać dużą kwotę pieniędzy, za które będziemy mogli kupić najpotrzebniejsze produkty, dzięki którym punkt na ul. Staffa będzie mógł dalej nieść pomoc najbardziej potrzebującym, którzy gdyby nie ten punkt, zostaliby zostawieni na pastwę losu w obcym kraju.

Od 23 marca projekt prowadzi zbiórkę pieniędzy na punkt noclegowy dla uchodźców zlokalizowany w Domeyce.
Link do zbiórki

Obserwujcie na Facebooku / Obserwujcie na Instagramie

Zobacz więcej

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content