3 miejsce w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii

30 czerwca 2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w tym roku zajęliśmy 3. miejsce w kraju w Rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii!

W roku szkolnym 2020/21 w ogólnopolskiej olimpiadzie Zwolnieni z Teorii w naszej szkole:
- ukończono 20 projektów (zobacz projekty)
- wzięło udział ponad 70 uczniów

Czym jest olimpiada "Zwolnieni z Teorii":
Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia" (źródło: www.zwolnienizteorii.pl)