Akcja zbierania kilometrów dla fundacji Życie z Rakiem

16 kwietnia 2021

Po podliczeniu kilometrów w akcji dla fundacji onkologicznej przebiegliśmy i przeszliśmy 4128,15 km!!! Brawo My!!! Dziękuję wszystkim za udział!
Pozdrawiam A.R.

Kochani to do Was, Waszych rodziców i nauczycieli Domeyki! 🙂Drodzy Państwo - serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i pomoc przy realizacji naszego Projektu.Dziękujemy bardzo za wszystkie kroki, kilometry i Wasze Wielkie serce:)Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok.Przesyłamy również podziękowanie i pozdrowienia od wolontariuszy i podopiecznych Fundacji Onkologicznej - Życie z Rakiem.

Zobacz więcej

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content