Akcja charytatywna Wielkanoc 2021

6 kwietnia 2021

W okresie przedświątecznym postanowiliśmy dla podopiecznych Bielańskiego Ośrodka Wsparcia Seniora przygotować kartki z życzeniami . Wszystkie pocztówki były ręcznie wykonane i spersonalizowane z imieniem konkretnej osoby.

Z okazji Świąt Wielkanocnych dzięki wszystkim wspaniałym Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom naszej szkoły udało nam się  przygotować wspaniałe  dary dla Fundacji Leśne Zacisze w Sokołowym Kącie.  Tym razem przygotowaliśmy pościel, odzież ,książki dla dzieci, kolorowanki. 22 marca samochód z Fundacji  odebrał prezenty. Kierowca miał problem z zapakowaniem paczek, które wypełniły całą furgonetkę. Odwiedziła nas Pani Dyrektor Fundacji, która chciała osobiście podziękować za pomoc, jakiej do tej pory Fundacja nigdy nie doświadczyła. Było to bardzo wzruszające spotkanie. 

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy otworzyli swoje  serca. 

 Dobro powraca i tego życzymy Ofiarodawcom 

Zobacz więcej

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content