Ranking LO Perspektywy 2021

8 marca 2021

Z wielką radością informujemy, że w ostatnim Rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2021 nasza szkoła zajęła 16 miejsce w województwie mazowieckim i 43 miejsce w Polsce. W rankingu maturalnym zajęliśmy 38 miejsce w Polsce.


Wysokie lokaty dały nam 1 miejsce na Bielanach.


Gratulujemy Nauczycielom i Uczniom wyników ,które dały szkole najwyższą pozycję w Dzielnicy Bielany oraz wysoką pozycję w kraju i województwie. Trzymamy kciuki za tegoroczną maturę i kolejny sukces Nauczycieli wraz z Uczniami.

Zobacz więcej

Chór mieszany Frullato powstał we wrześniu 2000 roku. Bierze czynny udział w uroczystościach szkole i poza nią m.in.: Węgierski Instytut Kultury, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Filharmonia Narodowa, Sejm RP, Teatr Komedia, Teatr Kamienica, Teatr Palladium.

Chór zdobył liczne nagrody w konkursach, m.in.:


  • I Warszawski Międzynarodowy Festiwal Chóralny (Brązowa Lira)
  • III Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Chełmie (Brązowe Pasmo)
  • II Ogólnopolski Festiwal Chóralny CANTANTES LUBLINENSIS (III miejsce)
  • VIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA (I miejsce)
  • W roku szkolnym 2015/2016 chór brał udział w projekcie z okazji 250. lecia powstania teatru powszechnego w Polsce. W połączeniu z innymi chórami wystawił operę Rozterki miłosne wg Krakowiaków i Górali w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Muzykę skomponowali: Zuzanna Falkowska i Jan Stokłosa, a reżyserem spektaklu była Małgorzata Zajączkowska.
Skip to content