Akcja charytatywna grudzień 2020

W tygodniu przedświątecznym wszyscy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję przygotowania upominków świątecznych dla dwóch Bielańskich Ośrodków Wsparcia Seniora. Liczyliśmy na skromny udział ,a dzięki wsparciu wielu życzliwych osób, udało nam się przygotować 66 paczek dla wszystkich Podopiecznych tych domów.

Państwa hojność pozwoliła nam jeszcze przygotować dodatkowo wspaniałe, praktyczne dary dla domu ,w którym przebywają bezdomni w Żurominie. W paczkach znalazły się ręczniki, odzież, środki higieny, słodycze. Sądziliśmy, że zapakujemy karton i wyślemy pocztą, ale rzeczy było tyle, że dom przygotował specjalny transport, aby odebrać prezenty. Zaskoczenie wszystkich ogromne.

Bardzo serdecznie dziękujemy za otwarte serca i ogromną życzliwość. Kłaniamy się wszystkim Ofiarodawcom . Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt.

font